وری لفت توراسیک داکت

ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

وری لفت توراسیک داکت

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تعمیر داکت اسپیلت مدیا
شرکت تهویه سازان آیروکس با کادری مجرب تعمیر داکت اسپیلت مدیا را به صورت تخصصّی و به صورت تک واحدی و چند واحدی انجام می دهد.
شرکت تهویه سازان آیروکس یکی از بزرگ ترین مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپیلت مدیا است.
 
تیم تعمیرکاران شرکت تهویه سازان آیروکس دارای مهارت و تخصص کافی در عیب یابی و تعمیر داکت اسپیلت مدیا می باشند آنها در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را تشخیص داده و بالاترین کیفیت آن را تعمیر می
تعمیرات داکت اسپلیت گودمن
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیرات اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیرات داکت اسپلیت گودمن را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیرات داکت اسپلیت گودمن هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری ک
تعمیرات داکت اسپلیت Goodman
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیرات اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیرات داکت اسپلیت Goodmanرا عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیرات داکت اسپلیت Goodman هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر اس
تعمیرات داکت اسپلیت لنکس
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیرات اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیرات داکت اسپلیت لنکس را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیرات داکت اسپلیت لنکس هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر
تعمیرات داکت اسپلیت Skycool
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیرات اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیرات داکت اسپلیت Skycool را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیرات داکت اسپلیت Skycool هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر ا
تعمیرات داکت اسپلیت اسکای کول
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیرات اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیرات داکت اسپلیت اسکای کول را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیرات داکت اسپلیت اسکای کول هستند و در فصول و ایامی ک
تعمیرات داکت اسپلیت ریم
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیرات اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیرات داکت اسپلیت ریم را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیرات داکت اسپلیت ریم هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر است
تعمیرات داکت اسپلیت Rheem
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیرات اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیرات داکت اسپلیت Rheem را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیرات داکت اسپلیت Rheemهستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر است،ت
تعمیر داکت اسپلیت American pro
شرکت تهویه سازان آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری داکت اسپلیت american pro به صورت تخصصی می باشد.
   
 american pro سرویس داکت اسپلیت 
سرویسکاران ما برای سرویس کندانسور دستگاه،از کارواش استفاده می نمایندتا در کاهش مصرف برق داکت اسپلیت موثر باشند و دقت می نمایند تا به قسمت های برقی کولر گازی آب نخورده و باعث آسیب نشود.
برای تعمیر داکت اسپلیت ame
سرویس داکت اسپیلت skycool
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی سرویس داکت اسپیلت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای سرویس اسپیلت (کولرگازی)، فقط و فقط سرویس داکت اسپیلت skycool را برعهده دارد و به هیچ عنوان سرویسکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
  
 
تمامی سرویسکاران این شرکت متخصص سرویس داکت اسپیلت skycool هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر است،تلاش می شود با استفاده از اساتید مجرب سیستم های تهویه،آموزش های تخصص
دریچه بازدید داکت اسپیلت
دریچه بازدید داکت اسپیلت زیر مجموعه دریچه بازدید محسوب میشود.
 
شما می توانید برای سفارش با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید.
02166068902
02166051586
 
موارد مصرف
دریچه بازدید داکت اسپیلت در کلیه مکانهایی که در آنها از فن کوئل های سقفی و یا کانالی استفاده میشود.
جنس: این نوع دریچه از جنس آلومینیوم،چوب تولید می شود.
نکته :از جنس چوبی توصیه نمیشود.
رنگ 
سطح این نوع دریچه ها با رنگ کوره ای الکترو استاتیک تولید می
تعمیر داکت اسپلیت Rheem
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیر اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیر داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیر داکت اسپلیت Rheem را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیر داکت اسپلیت Rheemهستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر است،تلاش می شود با
سرویس داکت اسپیلت skycool
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی سرویس داکت اسپیلت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای سرویس اسپیلت (کولرگازی)، فقط و فقط سرویس داکت اسپیلت skycool را برعهده دارد و به هیچ عنوان سرویسکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
  
 
تمامی سرویسکاران این شرکت متخصص سرویس داکت اسپیلت skycool هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر است،تلاش می شود با استفاده از اساتید مجرب سیستم های تهویه،آموزش های تخصص
سرویس داکت اسپیلت ریم
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی سرویس داکت اسپیلت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای سرویس اسپیلت (کولرگازی)، فقط و فقط سرویس داکت اسپیلت را برعهده دارد و به هیچ عنوان سرویسکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
 
 
 
تمامی سرویسکاران این شرکت متخصص سرویس داکت اسپیلت ریم هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر است،تلاش می شود با استفاده از اساتید مجرب سیستم های تهویه،آموزش های تخصصی را
سرویس داکت اسپیلت Rheem
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی سرویس داکت اسپیلت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای سرویس اسپیلت (کولرگازی)، فقط و فقط سرویس داکت اسپیلت Rheem را برعهده دارد و به هیچ عنوان سرویسکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
 
 
 
تمامی سرویسکاران این شرکت متخصص سرویس داکت اسپیلت rheem هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر است،تلاش می شود با استفاده از اساتید مجرب سیستم های تهویه،آموزش های تخصصی ر
تعمیر چیلر ریم
برخی عزیزان زمانی که با شرکت تهویه سازان پرسپولیس برای درخواست تعمیرکار تماس می گیرند اشتباهاً بجای اینکه بگویند تعمیر داکت اسپلیت ریم،می گویند تعمیر چیلر ریم.
این اشتباه طبیعی است. چرا که این تکنولوژی جدید است و چون هواساز این دستگاه اغلب مانند فن کوئل های چیلر می باشد،این اشتباه رخ می دهد.
شما مشتریان عزیز می توانید در زمان خرابی دستگاه و یا سرویس از ساعت 8صبح تا 21 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا به آیدی تلگرام شرکت
تعمیر چیلر skycool
برخی عزیزان زمانی که با شرکت تهویه سازان پرسپولیس برای درخواست تعمیرکار تماس می گیرند اشتباهاً بجای اینکه بگویند تعمیر داکت اسپلیت skycool،می گویند تعمیر چیلر skycool.
این اشتباه طبیعی است. چرا که این تکنولوژی جدید است و چون هواساز این دستگاه اغلب مانند فن کوئل های چیلر می باشد،این اشتباه رخ می دهد.
شما مشتریان عزیز می توانید در زمان خرابی دستگاه و یا سرویس از ساعت 8صبح تا 21 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا به آیدی تلگرام شرک
تعمیر چیلر sky cool
برخی عزیزان زمانی که با شرکت تهویه سازان پرسپولیس برای درخواست تعمیرکار تماس می گیرند اشتباهاً بجای اینکه بگویند تعمیر داکت اسپلیت sky cool،می گویند تعمیر چیلر sky cool.
این اشتباه طبیعی است. چرا که این تکنولوژی جدید است و چون هواساز این دستگاه اغلب مانند فن کوئل های چیلر می باشد،این اشتباه رخ می دهد.
شما مشتریان عزیز می توانید در زمان خرابی دستگاه و یا سرویس از ساعت 8صبح تا 21 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا به آیدی تلگرام ش
تعمیر چیلر اسکای کول
برخی عزیزان زمانی که با شرکت تهویه سازان پرسپولیس برای درخواست تعمیرکار تماس می گیرند اشتباهاً بجای اینکه بگویند تعمیر داکت اسپلیت اسکای کول،می گویند تعمیر چیلر اسکای کول.
این اشتباه طبیعی است. چرا که این تکنولوژی جدید است و چون هواساز این دستگاه اغلب مانند فن کوئل های چیلر می باشد،این اشتباه رخ می دهد.
شما مشتریان عزیز می توانید در زمان خرابی دستگاه و یا سرویس از ساعت 8صبح تا 21 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا ب
تعمیر چیلر Rheem
برخی عزیزان زمانی که با شرکت تهویه سازان پرسپولیس برای درخواست تعمیرکار تماس می گیرند اشتباهاً بجای اینکه بگویند تعمیر داکت اسپلیت Rheem،می گویند تعمیر چیلر Rheem.
این اشتباه طبیعی است. چرا که این تکنولوژی جدید است و چون هواساز این دستگاه اغلب مانند فن کوئل های چیلر می باشد،این اشتباه رخ می دهد.
شما مشتریان عزیز می توانید در زمان خرابی دستگاه و یا سرویس از ساعت 8صبح تا 21 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا به آیدی تلگرام شرکت آ
تعمیرات داکت اسپیلت ریم
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپیلت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیر اسپیلت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپیلت را برعهده دارد و در بین داکت اسپیلت های متفاوت، فقط تعمیرات داکت اسپیلت ریم را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
 
 
 
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیرات داکت اسپیلت ریم هستند و در فصول و ایامی که حجم کا
تعمیرات داکت اسپلیت rheem
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیر اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیرات داکت اسپلیت Rheem را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
 
 
 
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیرات داکت اسپلیت Rheen هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری
تعمیر چیلر لنکس
برخی عزیزان زمانی که با شرکت تهویه سازان پرسپولیس برای درخواست تعمیرکار تماس می گیرند اشتباهاً بجای اینکه بگویند تعمیر داکت اسپلیت لنکس،می گویند تعمیر چیلر لنکس.
این اشتباه طبیعی است. چرا که این تکنولوژی جدید است و چون هواساز این دستگاه اغلب مانند فن کوئل های چیلر می باشد،این اشتباه رخ می دهد.
شما مشتریان عزیز می توانید در زمان خرابی دستگاه و یا سرویس از ساعت 8صبح تا 21 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا به آیدی تلگرام ش
تعمیر چیلر گودمن
برخی عزیزان زمانی که با شرکت تهویه سازان پرسپولیس برای درخواست تعمیرکار تماس می گیرند اشتباهاً بجای اینکه بگویند تعمیر داکت اسپلیت گودمن،می گویند تعمیر چیلر گودمن.
این اشتباه طبیعی است. چرا که این تکنولوژی جدید است و چون هواساز این دستگاه اغلب مانند فن کوئل های چیلر می باشد،این اشتباه رخ می دهد.
شما مشتریان عزیز می توانید در زمان خرابی دستگاه و یا سرویس از ساعت 8صبح تا 21 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا به آیدی تلگرا
تعمیر چیلر Lennox
برخی عزیزان زمانی که با شرکت تهویه سازان پرسپولیس برای درخواست تعمیرکار تماس می گیرند اشتباهاً بجای اینکه بگویند تعمیر داکت اسپلیت Lennox،می گویند تعمیر چیلر Lennox.
این اشتباه طبیعی است. چرا که این تکنولوژی جدید است و چون هواساز این دستگاه اغلب مانند فن کوئل های چیلر می باشد،این اشتباه رخ می دهد.
شما مشتریان عزیز می توانید در زمان خرابی دستگاه و یا سرویس از ساعت 8صبح تا 21 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا به آیدی تلگرام شرکت
تعمیر چیلر Goodman
برخی عزیزان زمانی که با شرکت تهویه سازان پرسپولیس برای درخواست تعمیرکار تماس می گیرند اشتباهاً بجای اینکه بگویند تعمیر داکت اسپلیت Goodman،می گویند تعمیر چیلر Goodman.
این اشتباه طبیعی است. چرا که این تکنولوژی جدید است و چون هواساز این دستگاه اغلب مانند فن کوئل های چیلر می باشد،این اشتباه رخ می دهد.
شما مشتریان عزیز می توانید در زمان خرابی دستگاه و یا سرویس از ساعت 8صبح تا 21 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا به آیدی تلگرام شرک
تعمیر چیلر لنوکس
برخی عزیزان زمانی که با شرکت تهویه سازان پرسپولیس برای درخواست تعمیرکار تماس می گیرند اشتباهاً بجای اینکه بگویند تعمیر داکت اسپلیت لنوکس،می گویند تعمیر چیلر لنوکس.
این اشتباه طبیعی است. چرا که این تکنولوژی جدید است و چون هواساز این دستگاه اغلب مانند فن کوئل های چیلر می باشد،این اشتباه رخ می دهد.
شما مشتریان عزیز می توانید در زمان خرابی دستگاه و یا سرویس از ساعت 8صبح تا 21 با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا به آیدی تلگرا
تعمیر داکت اسپلیت Goodman
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت goodman خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار و اگر کودکان زیر12سال در منز
تعمیرات داکت اسپیلت skycool
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپیلت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیرات اسپیلت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپیلت skycool را برعهده دارد و در بین داکت اسپیلت های متفاوت، فقط تعمیر داکت اسپیلت skycool را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
 
شرکت تهویه سازان پرسپولیس
تعمیرات داکت اسپیلت skycool
66051586
 
 
تمامی تعمیرکاران این شرکت
نمایندگی داکت اسپلیت ریم
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
نمایندگی داکت اسپلیت rheem
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت ریم خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار
تعمیرات داکت اسپیلت اسکای کول
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپیلت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیرات اسپیلت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپیلت اسکای کول را برعهده دارد و در بین داکت اسپیلت های متفاوت، فقط تعمیر داکت اسپیلت اسکای کول را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
 
شرکت تهویه سازان پرسپولیس
تعمیرات داکت اسپیلت اسکای کول
66051586
 
تمامی تعم
نمایندگی داکت اسپلیت ریم
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت ریم خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار و اگر کودکان زیر12سال در م
نمایندگی داکت اسپلیت Skycool
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
نمایندگی داکت اسپلیت rheem
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت Skycool خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه ی
نمایندگی داکت اسپلیت گودمن
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت گودمن خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار و اگر کودکان زیر12
نمایندگی داکت اسپلیت Rheem
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
نمایندگی داکت اسپلیت rheem
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت Rheemخود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار و
نمایندگی داکت اسپلیت اسکای کول
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت اسکای کول خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار و اگر کودک
نمایندگی داکت اسپلیت Goodman
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت Goodmanخود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار و اگر کودکان زیر12سال
نمایندگی داکت اسپلیت Skycool
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
 
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت Skycool خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار و اگر کودکان زیر1
نمایندگی داکت اسپلیت لنکس
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت لنکس خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار و اگر کودکان زیر12سا
نمایندگی داکت اسپلیت مدیا
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت مدیا خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار و اگر کودکان زیر12سا
نمایندگی داکت اسپلیت Lennox
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت Lennox خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار و اگر کودکان زیر12سال د
نمایندگی داکت اسپلیت میدیا
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت میدیا خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار و اگر کودکان زیر12
نمایندگی داکت اسپلیت لنوکس
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپلیت به صورت تخصصی می باشد.
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپلیت لنوکس خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنل دمنده را حداقل ماهانه یکبار و اگر کودکان زیر12
نمایندگی داکت اسپیلت گودمن
شرکت آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری انواع داکت اسپیلت به صورت تخصصی می باشد.
 
 
درحال حاضر همشهریان عزیز تهرانی بدلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی میبایست دستگاه های کندانسور داکت اسپیلت  گودمن خود را بدلیل وجود ریزگردهای شهرمان، ماهانه یکبار سرویس نمایند و فیلترهای دستگاه های هواساز و یا پنلدمنده را حداقل ماهانه یکبار و اگر کودکان
تعمیر داکت اسپلیت آکس
شرکت تهویه سازان آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری داکت اسپلیت آکس به صورت تخصصی می باشد.
   
 سرویس داکت اسپلیت آکس
سرویسکاران ما برای سرویس کندانسور دستگاه،از کارواش استفاده می نمایندتا در کاهش مصرف برق داکت اسپلیت موثر باشند و دقت می نمایند تا به قسمت های برقی کولر گازی آب نخورده و باعث آسیب نشود.
برای تعمیر داکت اسپلیت آکس خود به صورت
تعمیر داکت اسپلیت آکس
شرکت تهویه سازان آیروکس با کادری مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به صورت تک واحدی و چند واحدی در زمینه تعمیر و نگهداری داکت اسپلیت آکس به صورت تخصصی می باشد.
   
 سرویس داکت اسپلیت آکس
سرویسکاران ما برای سرویس کندانسور دستگاه،از کارواش استفاده می نمایندتا در کاهش مصرف برق داکت اسپلیت موثر باشند و دقت می نمایند تا به قسمت های برقی کولر گازی آب نخورده و باعث آسیب نشود.
برای تعمیر داکت اسپلیت آکس خود به صورت
داکت اسپلیت و مزایا آن

داکت اسپلیت ( اسپلیت خانگی ) یکی از رایج ترین سیستم های تهویه مطبوع در سطح جهان است، این سیستم همانند اسپلیت دیواری از یک واحد داخلی (هواساز) و یک واحد خارجی (کندانسور) تشکیل شده است که توسط لوله های مسی به یکدیگر متصل می گردند . استفاده از داکت اسپلیت ها برای سرمایش و گرمایش آپارتمانهای مسی، اداری، ویلاها و. بعنوان یک گزینه لوکس و با هزینه برق مصرفی معادل و یا حتی بیشتر از کولرهای گازی اسپلیت ب
داکت بزرگنمایی تصویر موبایل 3D , کرم ضد آفتاب کالاژن - ضد آفتاب و ضد چروک , اپیلیدی و موکن برقی 2 کاره HAOHAN , بندانداز برقی براون - Browns , شارژر خشابی باطری چراغ قوه های پلیسی و لیزرهای شارژی , گردنبند مرغ آمین - پلاک و زنجیر استیل
داکت بزرگنمایی تصویر موبایل 3D
 

 
قیمت : ,000 تومان
 

 
کرم ضد آفتاب کالاژن - ضد آفتاب و ضد چروک
 

 
قیمت : 45,000 تومان
 

 
اپیلیدی و موکن برقی 2 کاره HAOHAN
 

 
قیمت : 135,000 تومان
 

برای دیدن ا
شرکت آرمان تهویه بدلیل قرار گرفتن دفتر این شرکت در غرب تهران آماده ارائه سرویس فوري برای کلیه برندهای کولرگازی در سریعترین زمان میباشد.
 
مرکز مجاز خدمات کولر گازی جنرال غرب تهرانمرکز مجاز خدمات کولر گازی اجنرال غرب تهرانمرکز مجاز خدمات کولر گازی سامسونگ غرب تهرانمرکز مجاز خدمات کولر گازی ال جی غرب تهران
تعمیر فوري کولرگازی غرب تهرانشارژ گاز فوري کولرگازی غرب تهرانسرویس فوري کولرگازی غرب تهراننصب فوري کولرگازی غرب تهران
 
 
دانلود تعمیرات کولر گازی,کولر گازی , کولر , مبرد , تبرید , کولرهای یک تکه یا پنجره‌ای , قسمت الکتریکی کولر گازی , الکتریکال کولر گازی , قسمت مکانیکی کولر گازی , مکانیکال کولر گازی , اسپلیت داکت , Heat pump , Dead zone , آنتی باكتری , مبدل گرمایی , اسپلیت , تعمیر و نگهداری , اواپراتور , کندانسور , درایر , پروانه اواپراتور , لوله مویین , کاپیلاری , سینی زیر کولر , خروجی هوا , تاسیسات و تهویه مطبوع , تاسیسات
majalenama
تعمیرات داکت اسپیلت لنکس
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپیلت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیرات اسپیلت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپیلت را برعهده دارد و در بین داکت اسیپلت های متفاوت، فقط تعمیر داکت اسپیلت لنکس را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
 
شرکت تهویه سازان پرسپولیس
تعمیرات داکت اسپیلت لنکس
66051586
 
 
تمامی تعمیرکاران این شرکت مت
اجاره آپارتمان در تهران زعفرانیه پسیان شمالی 2 متر 3 خوابه درطبقه دوم نوساز از مجتمع مسی ده واحدی با سیستم برودتی داکت اسپلیت

دارای دو واحد پارکینگ و کابینت اپن  چوبی MDfدارای آیفون تصویری و درب ریموت کنترل

کد ملک:pa205
املاک زعفرانیه
 
اسپیکر بلوتوثی طرح قارچ, پنکه همراه موبایل, هندزفری بلوتوث, شارژر همراه پاور بانک اسمارت, داکت بزرگنمایی تصویر موبایل, دستبند موبایل دیتا لاین
اسپیکر بلوتوثی طرح قارچ
44,000 تومان

پنکه همراه موبایل
15,000 تومان  

برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنیدتینا
داکت بزرگنمایی تصویر موبایل 3D , کرم ضد آفتاب کالاژن - ضد آفتاب و ضد چروک , اپیلیدی و موکن برقی 2 کاره HAOHAN , بندانداز برقی براون - Browns , شارژر خشابی باطری چراغ قوه های پلیسی و لیزرهای شارژی , گردنبند مرغ آمین - پلاک و زنجیر استیل
داکت بزرگنمایی تصویر موبایل 3D
 

 
قیمت : ,000 تومان
 

 
کرم ضد آفتاب کالاژن - ضد آفتاب و ضد چروک
 

 
قیمت : 45,000 تومان
 

 
اپیلیدی و موکن برقی 2 کاره HAOHAN
 

 
قیمت : 135,000 تومان
 

برای دیدن ا
داکت بزرگنمایی تصویر موبایل 3D , کرم ضد آفتاب کالاژن - ضد آفتاب و ضد چروک , اپیلیدی و موکن برقی 2 کاره HAOHAN , بندانداز برقی براون - Browns , شارژر خشابی باطری چراغ قوه های پلیسی و لیزرهای شارژی , گردنبند مرغ آمین - پلاک و زنجیر استیل
داکت بزرگنمایی تصویر موبایل 3D
 

 
قیمت : ,000 تومان
 

 
کرم ضد آفتاب کالاژن - ضد آفتاب و ضد چروک
 

 
قیمت : 45,000 تومان
 

 
اپیلیدی و موکن برقی 2 کاره HAOHAN
 

 
قیمت : 135,000 تومان
 

برای دیدن ا
تعمیر داکت اسپلیت لنکس
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیر اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیر داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیر داکت اسپلیت لنکس را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیر داکت اسپلیت لنکس هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر است،تلاش می ش
تعمیر داکت اسپلیت Lennox
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیر اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیر داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیر داکت اسپلیت Lennox را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیر داکت اسپلیت Lennox هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر است،تلاش می شود
تعمیر داکت اسپلیت Goodman
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیر اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیر داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیر داکت اسپلیت Goodman را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیر داکت اسپلیت Goodman هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر است،تلاش می شو
تعمیر داکت اسپلیت skycool
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیر اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیر داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیر داکت اسپلیت skycool را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیر داکت اسپلیت skycool هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر است،تلاش می
تعمیر داکت اسپلیت لنوکس
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیر اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیر داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیر داکت اسپلیت لنوکس را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیر داکت اسپلیت لنوکس هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمتر است،تلاش
تعمیر داکت اسپلیت اسکای کول
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیر اسپلیت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیر داکت اسپلیت را برعهده دارد و در بین داکت اسپلیت های متفاوت، فقط تعمیر داکت اسپلیت اسکای کول را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
تمامی تعمیرکاران این شرکت متخصص تعمیر داکت اسپلیت اسکای کول هستند و در فصول و ایامی که حجم کاری کمت
تعمیرات داکت اسپیلت گودمن
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپیلت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیرات اسپیلت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپیلت را برعهده دارد و در بین داکت اسپیلت های متفاوت، فقط تعمیر داکت اسپیلت گودمن را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
 
شرکت تهویه سازان پرسپولیس
تعمیرات داکت اسپیلت گودمن
66051586
 
 
تمامی تعمیرکاران این شرک
تعمیرات داکت اسپیلت goodman
شرکت تهویه سازان پرسپولیس تنها مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپیلت که با وجود درخواستهای مکرّر مشتریان عزیز برای تعمیرات اسپیلت (کولرگازی)، فقط و فقط تعمیرات داکت اسپیلت goodman را برعهده دارد و در بین داکت اسپیلت های متفاوت، فقط تعمیر داکت اسپیلت goodman را عهده دار است و به هیچ عنوان تعمیرکار برای دستگاه های دیگر ارسال نمی کند.
 
شرکت تهویه سازان پرسپولیس
تعمیرات داکت اسپیلت goodman
66051586
 
 
تمامی تعمیرکاران این شرکت
آپارتمان 160 متری 3 خواب بین خیابان بیستون و مدبر 
ساختمان نوساز و کلید نخورده بوده و دارای 5 طبقه 2 واحدی می باشد 
یکی از بی نظیر ترین سازه های یوسف آباد - سازنده سرشناس منطقه 
متریال برند و باکیفیت خارجی
آشپزخانه شیک و مدرن | فول فرنیش ( برند بوش )
فول امکانات | 2 پارکینگ سندی - 5 متر انباری - سرایداری و لابی مجلل
سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت و پکیج می باشد
نما ترکیبی و بسیار زیبا - دارای باغچه کوچک در هر تراس آلفا هوم
آپارتمان 120 متری 2 خواب نوساز در خیابان اسد آبادی
ساختمان نوساز و کلید نخورده و دارای 5 طبقه 2 واحدی می باشد 
سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت می باشد 
بسیار خوش نقشه و مهندسی ساز - سازنده سرشناس منطقه
استفاده از متریال برند و با کیفیت خارجی
فول امکانات + 2 پارکینگ سندی - دارای سرایداری و لابی بسیار شیک و مجلل - آشپزخانه فول فرنیش
نما ترکیبی و خاص در یوسف آباد  - حیاط سرسبز و دلباز
موقعیت و لوکیشن خاص در یوسف آبادآلفا هوم
آپارتمان 131 متری بسیار شیک و مهندسی ساز
دارای 3 خواب بزرگ ( یک خواب مستر ) و دارای تراس 
دارای ویو دلباز و ابدی 
استفاده از متریال برند و با کیفیت خارجی 
سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت می باشد 
قیمت فوق العاده و زیر قیمت در منطقه
دارای نما ترکیبی و مدرن در منطقه - نگهبان تمام وقت 
موقعیت عالی پارکینگ و انباری 4 متری 
آشپزخانه و پذیرایی بسیار شیک و مدرن 
 آلفا هوم
آپارتمان 98 متری 2 خواب نوساز و کلید نخورده در خیابان فراهانی
آپارتمان دارای 5 طبقه 3 واحدی می باشد و ملک فوق در طبقه چهارم می باشد 
بسیار خوش نقشه و واحد رو به آفتاب می باشد 
فول امکانات | پارکینگ , 3 متر انباری و آسانسور
دارای لابی و سرایداری تمام وقت - حیاط بسیار زیبا و سرسبز
استفاده از متریال برند با کیفیت خارجی - آشپزخانه زیبا و مدرن 
سالن بزرگ و پرده خور - دارای تراس
سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت و پکیج می باشد 
فرعی دنج در فر
آپارتمان 5 متری 3 خواب نوساز در خیابان بیستون
ساختمان نوساز و کلید نخورده بوده و دارای 5 طبقه 2 واحدی می باشد 
موقعیت عالی در خیابان بیستون 
نور و نقشه فوق العاده ( کاملا مهندسی ساز و واحد رو به آفتاب )
فول امکانات ( 2 پارکینگ سندی + 7 متر انباری )
استفاده از متریال برند و با کیفیت خارجی - سازنده سرشناس منطقه یوسف آباد 
دارای لابی مبله و سرایداری تمام وقت
سیستم گرمایش سرمایش داکت اسپیلت می باشد 
کف واحد سنگ و دیوار ها کاغذ دیواری شده
به خدمات نصب و راه اندازی زیرساخت یک شبکه، شبکه پسیو گفته می شود. طراحی و راه اندازی شبکه پسیو بسیار مهم است و نیازمند متخصصان در این زمینه است.
برای اجرای یک شبکه ی کامپیوتری باید چهار مرحله ی مشاوره، طراحی، اجرای شبکه اکتیو و اجرای شبکه پسیو گذرانده شود. از عوامل مهم برای راه اندازی شبکه ی کامپیوتری، طراحی و اجرای شبکه پسیو است.ما در این مقاله شما را با طراحی و اجرای شبکه پسیو آشنا می کنیم.
.
شبکه پسیو چیست؟
پسیو در لغت به معنای غیر فعال
ست 6تایی قاشق نی دار, گرد گیر گوداستر - GO DUSTER, داکت بزرگنمایی تصویر موبایل, ظرف سه طبقه شکلات, سبد های چند منظوره ذخیره سازی, مینی کولر دستی همراه, ست کارد همه کاره کانتر پرو, جا موبایلی ماشین GRIP GO
ست 6تایی قاشق نی دار
قیمت : 22,000 تومان

 
گرد گیر گوداستر - GO DUSTER

قیمت : 35,000 تومان


 
داکت بزرگنمایی تصویر موبایل

قیمت : 15,000 تومان


 
ظرف سه طبقه شکلات

قیمت : 30,000 تومان


 
سبد های چند منظوره ذخیره سازی

قیمت : 15,000 تومان


 
مینی کولر دست
قیمت پارتیشن اداری بر اساس نوع و کیفیت و همینطور ابعاد مشخص می شود. بهتر است که برای تعیین قیمت پارتیشن اداری در ابتدا فضای اداره و نوع طرح مورد نظر به درستی اندازه گیری شود. قیمت پارتیشن اداری دوجداره بر اساس ابعاد و جنس آن تعیین می شود. این پارتیشن ها در وضعیت فلکسبیل طراحی می شود به طوري که ابعاد آنها قابل تغییر است. در واقع می توانید هر میزان از پنل ها و همینطور پنجره و کرکره را در این طرح ها اعمال کنید.فرم بندی پارتیشن های دو جداره
انواع فن کویل های ساخت تهویه نوین ایرانیان
محصولات تهویه نوین ایرانیان شامل چیلر ، مینی چیلر ، داکت اسپلیت و فن کویل می باشد که در این سایت به دلیل تخصصی تر شدن مطالب فقط به محصولات فن کویل این شرکت می پردازیم. خط تولید فن کویل شرکت تهویه نوین ایرانیان از پیشرفته ترین و جدیدترین تجهیزات و دستگاه‌های تولید فن کویل در سرتاسر دنیا می‌باشد. محصولات فن کویل شرکت تهویه نوین ایرانیان از لحاظ دسته بندی به محصولات ذیل تقسیم می شوند.
 
فن کویل
 
اپیلیدی و موکن برقی 2 کاره HAOHAN, کرم ضد آفتاب کالاژن, داکت بزرگنمایی تصویر موبایل 3D, موزیک پلیر اپل آی پاد طرح شافل, هندزفری طرح زیپ, هولدر موبایل برای فرمان ماشین , ادکلن بلک افغان  , دستگاه گرم کننده موم اپیلاسیون, ساعت مچی دخترانه بند چرمی - طرح لاو ساعت مچی دخترانه بند چرمی - طرح لاو
 

قیمت : 24,000 تومان

 
 
دستگاه گرم کننده موم اپیلاسیون خشابی به همراه موم
 

قیمت : 49,000 تومان

 
 
ادکلن بلک افغان طرح اصلی با ماندگاری بال
آپارتمان 165 متری رو به آفتاب بسیار خوش نقشه و مهندسی ساز
دارای 3 خواب بزرگ و دلباز ( یک خواب مستر )
سیستم گرمایش و سرمایش 2 دستگاه داکت اسپیلت 
استفاده از متریال برند و با کیفیت خارجی 
فول امکانات ( 2 پارکینگ سندی ) - دارای سرایداری تمام وقت
دارای لابی بزرگ و مجلل - حیاط سرسبز و زیبا 
دارای 5 طبقه دو واحدی 
ویو فوق العاده به پارک های اطراف - خیابان های سرسبز و دلباز 
محله خلوت و دنج برای سال ها زندگی
 آلفا هوم
دانلود تجزیه و تحلیل و بررسی اصول ایمنی ساختمان مسی,پاورپوینت


تاریخ ایجاد 28/12/2017 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 25 اسلاید   قیمت: 5900 تومان   
 تعدادمشاهده  5
 منظور از ایمنی ساختمان، فراهم آوردن یک سری امكانات و تسهیلات (‌با رعایت ضوابط قانونی‌) ‌در ساختمان است. كه علاوه بر تأمین امنیت و داشتن شرایط بهداشتی، ایجاد میل و رغبت به كار نیز در كارگران ایجاد نماید كه در این خصوص می‌توان به نكات ایمنی در خصوص
آپارتمان 160 متری 3 خواب در خیابان چهلستون
آپارتمان نوساز و کلید نخورده می باشد و دارای 6 طبقه 2 واحدی می باشد
دارای لابی مجلل و سرایداری تمام وقت 
بسیار خوش نقشه و مهندسی ساز - سازنده سرشناس منطقه یوسف آباد
ساختمان دارای 6 طبقه 2 واحدی بوده و در کل دارای 12 واحد می باشد 
دارای حیاط فوق العاده زیبا و سرسبز و روفگاردن شیک و زیبا برای برگذاری مجالس و مهمانی ها 
فول امکانات ( 2 پارکینگ سندی - 3 متر انباری )
سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت و پ
دریچه خطی90درجه
دریچه خطی داخل دسته دریچه های چهارگوش قرار می گیرد و اسامی مختلف مانند:کله قندی،خطی مستقیم و . . . دارد که بیشتر کله قندی و خطی90درجه مورد استفاده قرار می گیرد.
این نوع دریچه فقط از جنس پلاستیک،آلومینیوم و MDF ساخته می شود و در بازار موجود است.
دریچه خطی90درجه بدلیل اینکه از پروفیل زخیم ساخته می شود و محیط زیادی از قسمت خروجی را اشغال می نماید بیشتر در سیستم هایی استفاده می شود که مانند داکت اسپلیت حجم کمتری باد تولید می کند و سرم
شماره 1 : قزوین - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادقَزوین (تلفظ راهنما · اطلاعات) یکی از شهرهای توسعه یافته ایران در باختر و مرکز استان و
شماره 2 : گام نیوز | gamnewsیکی از شناورهای صیادی ناپدید شده در آبهای بوشهر پیدا شد/ سرنوشت نامعلوم یک شناور با 8 سرنشین
شماره 3 : جدیدترین خبرهای استان اردبیل | خبر فارسیبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل ، میر علی رحیمی زاد
شماره 4 : جدیدترین خبرهای استان تهران | خبر فارسیاعضای جدید کادرفن
به گزارش خبر فوري، آذری جهرمی اعلام کرد:  از ابتدای آغاز به کار، سوالات و مراجعات زیادی در خصوص مجموعه مخابرات ایران داشته‌ام؛ موضوع ودیعه‌های اخذ شده از تلفن‌های همراه به ارزش حدود سه هزار و پانصد میلیارد تومان، موضوع واگذاری داکت‌ها و سیم مسی، موضوع انحصار مخابرات در پورتهای به اصطلاح فیبر نوري، موضوع نابرابری در معیشت نیروهای شرکتی در مخابرات، موضوع مشکلات کارگزاران روستایی، موضوع عدم پوشش مناسب جاده‌ای، موضوع عدم توسع
عایق رطوبتی 

عایق رطوبتی عبارت است از ماده ای که باعث جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان می گردد . در اینجا یکی از مهم ترین معیارها برای انتخاب عایق ضد خوردگی و پوسیدگی بودن آن است زیرا عایق در تماس مستقیم با آب و رطوبت قرار دارد.بنابراین عایقی که استفاده می کنیم باید قابلیت غوطه وري در آب راداشته و در مجاورت رطوبت پوسیده نشود بهترین نوع عایق های رطوبتی نیز نانو عایق رطوبتی( trosill) (waterproof) می باشدکه تحمل غوطه وري در آب را در طولانی م
این بردها به صورت پانل هایی می باشند که دارای انواع مختلفی همانند ورمیکولیت، گچ، پشم سنگ، منیزیم، اکسید منیزیم، فیبرهای سیمانی فشرده و. می باشند. این پانل ها در ضخامت 45-4 میلی متر استفاده می شوند و قابلیت حفاظت سازه های فی، داکت ها، سقف ها، کف ها و دیوارها را در برابر حریق تا 4 ساعت دارند.
منبع:
http://pars122.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/ID/
30/%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%B6%D8%AF-%D8%AD%D8%B1%D9%8A%D9%82
 
مشاوره ایمنی آتش نشانی گرمایش برودت پارس
09194782491
02166233275نصب تجهیزات ه
این بردها به صورت پانل هایی می باشند که دارای انواع مختلفی همانند ورمیکولیت، گچ، پشم سنگ، منیزیم، اکسید منیزیم، فیبرهای سیمانی فشرده و. می باشند. این پانل ها در ضخامت 45-4 میلی متر استفاده می شوند و قابلیت حفاظت سازه های فی، داکت ها، سقف ها، کف ها و دیوارها را در برابر حریق تا 4 ساعت دارند.
منبع:
http://pars122.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/ID/
30/%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%B6%D8%AF-%D8%AD%D8%B1%D9%8A%D9%82
 
مشاوره ایمنی آتش نشانی گرمایش برودت پارس
09194782491
02166233275مشاوره و اجرا
این بردها به صورت پانل هایی می باشند که دارای انواع مختلفی همانند ورمیکولیت، گچ، پشم سنگ، منیزیم، اکسید منیزیم، فیبرهای سیمانی فشرده و. می باشند. این پانل ها در ضخامت 45-4 میلی متر استفاده می شوند و قابلیت حفاظت سازه های فی، داکت ها، سقف ها، کف ها و دیوارها را در برابر حریق تا 4 ساعت دارند.
منبع:
http://pars122.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/ID/
30/%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%B6%D8%AF-%D8%AD%D8%B1%D9%8A%D9%82
 
مشاوره ایمنی آتش نشانی گرمایش برودت پارس
09194782491
02166233275مشاوره و اجرا
این بردها به صورت پانل هایی می باشند که دارای انواع مختلفی همانند ورمیکولیت، گچ، پشم سنگ، منیزیم، اکسید منیزیم، فیبرهای سیمانی فشرده و. می باشند. این پانل ها در ضخامت 45-4 میلی متر استفاده می شوند و قابلیت حفاظت سازه های فی، داکت ها، سقف ها، کف ها و دیوارها را در برابر حریق تا 4 ساعت دارند.
منبع:
http://pars122.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/ID/
30/%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%B6%D8%AF-%D8%AD%D8%B1%D9%8A%D9%82
 
مشاوره ایمنی آتش نشانی گرمایش برودت پارس
09194782491
02166233275مشاور ایمنی ک
دنده گردنی چیست ، علائم دنده گردنی و روش های تشخیص و درمان دنده گردنی
دنده گردنی چیست؟
دنده گردنی : دنده ها به مهره های پشت (توراسيک) متصل می شوند و مهره های گردن و کمر فاقد دنده هستند. اگر زائده جانبی دنده گردنی درازتر از حد عادی باشد، دنده گردنی نامیده می شود. دنده گردنی ممکن است یکطرفه یا دو طرفه باشد. دنده گردنی عارضه شایعی است اما در بسیاری از افراد بی علامت است و مشکلی برای بیمار ایجاد نمی کند و بطور اتفاقی در عکس رادیولوژی گردن یا قفسه سی
محیط آرا ارائه دهنده  انواع مبلمان اداری ، میز اداری ، میز مدیریت ، میز کنفرانس ، میز کارشناسی ، پارتیشن اداری ، فایلینگ اداری و . می باشد . محصولات مبلمان اداری محیط آرا بسیار متنوع می باشد و در رنگ و طرح متفاوت می باشد.
میزهای کارشناسی
میز کارشناسی وودآل تیپ 3215
 
 
اندازه‌ها:  (1500~2000)L x (650~900)W x 750H mm
کاربرد:  مناسب برای دفاتر سرپرستی و کارشناسی
قیمت انواع میز کارشناسی با طرح ها و رنگ ها مختلف با محیط آرا
ویژگی&
 
تعمیر کولر گازی LG
شرکت تهویه سازان آیروکس نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت، به دلیل در خواست مکرر شما مشتران عزیز و تماس های دریافتی، نیروی متخصص، تعمیر کولر گازی LG جذب نموده است که این تعمیر کاران تعدادی با شرایط دشواری جذب این شرکت شده اند که بتوانند از نظر ظاهری، اخلاقی را از همه مهمتر با برگزاری آزمون های تئوري و عملی بتوانند خدمات بهتری به مشترین عزیز ارائه نمایند.
ساعت پاسخگویی از 8 تا 20 حتی در ایام تعطیل
 
 
شما می توانید از این
 
تعمیر کولر گازی Panasonic
شرکت تهویه سازان آیروکس نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت، به دلیل در خواست مکرر شما مشتران عزیز و تماس های دریافتی، نیروی متخصص، تعمیر کولر گازی Panasonic جذب نموده است که این تعمیر کاران تعدادی با شرایط دشواری جذب این شرکت شده اند که بتوانند از نظر ظاهری، اخلاقی را از همه مهمتر با برگزاری آزمون های تئوري و عملی بتوانند خدمات بهتری به مشترین عزیز ارائه نمایند.
 
شما می توانید از این پس برای تعمیر کولر گازی Panasonic  با
 
تعمیر کولر گازی ogeneral
شرکت تهویه سازان آیروکس نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت، به دلیل در خواست مکرر شما مشتران عزیز و تماس های دریافتی، نیروی متخصص، تعمیر کولر گازی ogeneral جذب نموده است که این تعمیر کاران تعدادی با شرایط دشواری جذب این شرکت شده اند که بتوانند از نظر ظاهری، اخلاقی را از همه مهمتر با برگزاری آزمون های تئوري و عملی بتوانند خدمات بهتری به مشترین عزیز ارائه نمایند.
ساعت پاسخگویی از 8 تا 20 حتی در ایام تعطیل
 
 
شما می توانید
 
تعمیر کولر گازی portable
شرکت تهویه سازان آیروکس نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت، به دلیل در خواست مکرر شما مشتران عزیز و تماس های دریافتی، نیروی متخصص، تعمیر کولر گازی portable جذب نموده است که این تعمیر کاران تعدادی با شرایط دشواری جذب این شرکت شده اند که بتوانند از نظر ظاهری، اخلاقی را از همه مهمتر با برگزاری آزمون های تئوري و عملی بتوانند خدمات بهتری به مشترین عزیز ارائه نمایند.
 
شما می توانید از این پس برای تعمیر کولر گازی portable با شماره
 
تعمیر کولر گازی Gree
شرکت تهویه سازان آیروکس نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت، به دلیل در خواست مکرر شما مشتران عزیز و تماس های دریافتی، نیروی متخصص، تعمیر کولر گازی Gree جذب نموده است که این تعمیر کاران تعدادی با شرایط دشواری جذب این شرکت شده اند که بتوانند از نظر ظاهری، اخلاقی را از همه مهمتر با برگزاری آزمون های تئوري و عملی بتوانند خدمات بهتری به مشترین عزیز ارائه نمایند.
 
شما می توانید از این پس برای تعمیر کولر گازی Gree با شماره های زی
 
تعمیر کولر گازی General
شرکت تهویه سازان آیروکس نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت، به دلیل در خواست مکرر شما مشتران عزیز و تماس های دریافتی، نیروی متخصص، تعمیر کولر گازی General جذب نموده است که این تعمیر کاران تعدادی با شرایط دشواری جذب این شرکت شده اند که بتوانند از نظر ظاهری، اخلاقی را از همه مهمتر با برگزاری آزمون های تئوري و عملی بتوانند خدمات بهتری به مشترین عزیز ارائه نمایند.
 
شما می توانید از این پس برای تعمیر کولر گازی General با شماره ه
 
تعمیر کولر گازی Hisense
شرکت تهویه سازان آیروکس نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت، به دلیل در خواست مکرر شما مشتران عزیز و تماس های دریافتی، نیروی متخصص، تعمیر کولر گازی Hisense جذب نموده است که این تعمیر کاران تعدادی با شرایط دشواری جذب این شرکت شده اند که بتوانند از نظر ظاهری، اخلاقی را از همه مهمتر با برگزاری آزمون های تئوري و عملی بتوانند خدمات بهتری به مشترین عزیز ارائه نمایند.
 
شما می توانید از این پس برای تعمیر کولر گازی Hisenseبا شماره ه
 
تعمیر کولر گازی LG
شرکت تهویه سازان آیروکس نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت، به دلیل در خواست مکرر شما مشتران عزیز و تماس های دریافتی، نیروی متخصص، تعمیر کولر گازی LG جذب نموده است که این تعمیر کاران تعدادی با شرایط دشواری جذب این شرکت شده اند که بتوانند از نظر ظاهری، اخلاقی را از همه مهمتر با برگزاری آزمون های تئوري و عملی بتوانند خدمات بهتری به مشترین عزیز ارائه نمایند.
ساعت پاسخگویی از 8 تا 20 حتی در ایام تعطیل
 
شما می توانید از این پس بر
 
تعمیر کولر گازی Samsung
شرکت تهویه سازان آیروکس نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت، به دلیل در خواست مکرر شما مشتران عزیز و تماس های دریافتی، نیروی متخصص، تعمیر کولر گازی samsung جذب نموده است که این تعمیر کاران تعدادی با شرایط دشواری جذب این شرکت شده اند که بتوانند از نظر ظاهری، اخلاقی را از همه مهمتر با برگزاری آزمون های تئوري و عملی بتوانند خدمات بهتری به مشترین عزیز ارائه نمایند.
ساعت پاسخگویی از 8 تا 20 حتی در ایام تعطیل
 
شما می توانید از این
 
تعمیر کولر گازی ogeneral
شرکت تهویه سازان آیروکس نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت، به دلیل در خواست مکرر شما مشتران عزیز و تماس های دریافتی، نیروی متخصص، تعمیر کولر گازی ogeneral جذب نموده است که این تعمیر کاران تعدادی با شرایط دشواری جذب این شرکت شده اند که بتوانند از نظر ظاهری، اخلاقی را از همه مهمتر با برگزاری آزمون های تئوري و عملی بتوانند خدمات بهتری به مشترین عزیز ارائه نمایند.
ساعت پاسخگویی از 8 تا 20 حتی در ایام تعطیل
 
شما می توانید از ای
 
تعمیر کولر گازی Daikin
شرکت تهویه سازان آیروکس نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت، به دلیل در خواست مکرر شما مشتران عزیز و تماس های دریافتی، نیروی متخصص، تعمیر کولر گازی daikin جذب نموده است که این تعمیر کاران تعدادی با شرایط دشواری جذب این شرکت شده اند که بتوانند از نظر ظاهری، اخلاقی را از همه مهمتر با برگزاری آزمون های تئوري و عملی بتوانند خدمات بهتری به مشترین عزیز ارائه نمایند.
ساعت پاسخگویی از 8 تا 20 حتی در ایام تعطیل
 
شما می توانید از این پ
آپارتمان 134 متری 3 خواب بین خیابان های ابن سینا و مستوفی 
ساختمان نوساز و  بوده و دارای 6 طبقه 2 واحدی می باشد 
یکی از بی نظیر ترین سازه های یوسف آباد - سازنده سرشناس منطقه 
متریال برند و باکیفیت خارجی
آشپزخانه شیک و مدرن | فول فرنیش ( برند بوش )
فول امکانات |  پارکینگ سندی - 5 متر انباری - سرایداری و لابی مجلل
سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت و پکیج می باشد
نما ترکیبی و بسیار زیبا - نورگیر مستقیم آفتاب 
آشپزخانه به سلیقه شما نیز ن
آپارتمان 5 متری رو به آفتاب بسیار خوش نقشه و مهندسی ساز
دارای 3 خواب بزرگ و دلباز ( یک خواب مستر )
سیستم گرمایش و سرمایش 2 دستگاه داکت اسپیلت 
استفاده از متریال برند و با کیفیت خارجی 
فول امکانات ( 2 پارکینگ سندی ) - دارای سرایداری تمام وقت
دارای لابی بزرگ و مجلل - حیاط سرسبز و زیبا 
دارای 5 طبقه دو واحدی 
ویو فوق العاده به پارک های اطراف - خیابان های سرسبز و دلباز 
محله خلوت و دنج برای سال ها زندگی آلفا هوم
آپارتمان 77 متری 2 خواب بین خیابان های ابن سینا و مستوفی 
ساختمان نوساز و  بوده و دارای 6 طبقه 2 واحدی می باشد 
یکی از بی نظیر ترین سازه های یوسف آباد - سازنده سرشناس منطقه 
متریال برند و باکیفیت خارجی
آشپزخانه شیک و مدرن | فول فرنیش ( برند بوش )
فول امکانات |  پارکینگ سندی - 5 متر انباری - سرایداری و لابی مجلل
سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت و پکیج می باشد
نما ترکیبی و بسیار زیبا - نورگیر مستقیم آفتاب 
آشپزخانه به سلیقه شما نیز ن
آپارتمان 78 متری 2 خواب در خیابان جهان آرا 
ساختمان نوساز و  بوده و دارای 5 طبقه 3 واحدی می باشد 
یکی از بی نظیر ترین سازه های یوسف آباد - سازنده سرشناس منطقه 
متریال برند و باکیفیت خارجی
آشپزخانه شیک و مدرن با کابینت های های کلاس
فول امکانات |  پارکینگ سندی - 3 متر انباری - سرایداری و لابی مجلل
سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت و پکیج می باشد
نما ترکیبی و بسیار زیبا - نورگیر مستقیم آفتاب
دارای سالن اجتماعات - سالن جیم ( ورزش ) و روفگ
آپارتمان 161 متری 3 خواب بین خیابان مستوفی 
ساختمان نوساز و  بوده و دارای 5 طبقه تک واحدی می باشد 
یکی از بی نظیر ترین سازه های یوسف آباد - سازنده سرشناس منطقه 
متریال برند و باکیفیت خارجی
آشپزخانه شیک و مدرن | فول فرنیش ( برند بوش )
فول امکانات | 2 پارکینگ سندی - 5 متر انباری - سرایداری و لابی مجلل
سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت و پکیج می باشد
نما ترکیبی و بسیار زیبا - نورگیر مستقیم آفتاب آلفا هوم
معمولا ترتیب انجام کارهای برق ساختمان به صورت زیر است :
آموزش برق کشی ساختمان
مرحله اول :
۱ – کشیدن نقشه ساختمانی شامل سیستمهای روشنائی – سیستم های صوتی -  سوکتهای برق – تلفن – آنتن – آیفون – فن کوئیل ها – اطفاء حریق – برق اضطراری و موتور خانه.
۲- اجرای نقشه روی کار.
۳- تراز کردن کل قوطی کلیدها و کشیدن خطِ  تراز با چک لاین.
۴- شیار زدن مسیر لوله ها با شابلون ودستگاه شیارزن .
۵- کندن قوطی کلیدها با دستگاه .
۶- سوراخ کردن
آپارتمان 116 متری رو به آفتاب بسیار خوش نقشه و مهندسی ساز
 ساختمان نوساز و کلید نخورده می باشد
دارای 2 خواب بزرگ و دلباز 
سیستم گرمایش و سرمایش 2 دستگاه داکت اسپیلت 
استفاده از متریال برند و با کیفیت خارجی 
آشپزخانه بی نظیر - کابینت های کلاس و دارای بار
فول امکانات - ویو کل تهران ( شمال و جنوب )
دارای 6 طبقه 2 واحدی - دارای آبنما در داخل پاسیو
یکی از بی نظیر ترین فرعی های یوسف آباد ( سرسبز و دلباز )
محله خلوت و دنج برای سال ها زندگی آل
آپارتمان 145 متری رو به آفتاب بسیار خوش نقشه و مهندسی ساز
دارای 3 خواب بزرگ و دلباز ( یک خواب مستر )
سیستم گرمایش و سرمایش 2 دستگاه داکت اسپیلت 
استفاده از متریال برند و با کیفیت خارجی 
آشپزخانه بی نظیر - کابینت ممبران 
فول امکانات - دارای سرایداری تمام وقت
دارای لابی بزرگ و مجلل - حیاط سرسبز و زیبا 
دارای 5 طبقه تک واحدی 
ویو فوق العاده به پارک های اطراف - خیابان های سرسبز و دلباز 
محله خلوت و دنج برای سال ها زندگی آلفا هوم
عکس آقای خامنه ای

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شعر و شاعری دیلینو - دانلود فیلم و سریال - دانلود رایگان فیلم و سریال ویشگون باربری نقد کره دانلود آنلاین فایل های الکترونیکی مطالب کمیاب هک و امنیت جهنم هیپ هاپ FIRE SPEED فروشگاه رزیتا ogle.comurlqsbeytoote.comfunastronomymaybe-your1-name.html جانشین سازی ذهنی درخت زندگي گمشده اخرين قسمت arbazhagh.616967.html مطلب در مورد علامه حلی دانلود اهنگ لری بریز ای ساقی می که امشو خرابم مقاله کوتاه ششم دبستان درباره مواد مصنوعی مواد طبیعی دانلود اهنگ وانتونس اقای خز زندگی علامه حلی دانلود جلد دوم قمار بین مرگ زندگی